Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül egy húsevő...

Mennyibe kerül egy húsevő növény? Mindenütt lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Első válaszoló! A szobanövények nagy része trópusi eredetű.


Én nyáron a piacon is láttam húsevő növényt párezer forintért. Ott is azt mondta az eladó, hogy alapvetően nem létszükséglet neki a rovar.

2008. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert fejlodott ki ez a tulajdonsaguk ,marmint a rovareves,mert ott ahol honosak,annyra tapanyagszegeny a talaj hogy kenytelenek voltak kialakitani ezt a tulajdonsagot,a husevest.Es sajnos azzal hogy elhoztak oket egy masik klimara nem fognak errol leszokni,ugyhogy ezert pusztulnak el konnyen mert nem kapjak meg amihez hozzaszoktak.Lathatjatok hogy a palmak is csak kinlodnak,maskepp mar az utak menten nem hars es akac lenne hanem palma.
2008. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Khmmm.

Honnam is származik az akác?

2008. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Eszak -Amerikabol szarmazik,miert?De mar ketszaz eve birja Magyarorszag klimajat es meg nem pusztult ki,ugyhogy...
2008. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bocsi de tényleg hús evő vagycsak a neve az?
2008. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg husevo,az enyem akkora darzsakat fogott a nyaron hogy a levele egeszen lehajlott,fogott szocsket ,ketszer akkora volt mint a level,a fel allat kilogott a "karmai" kozul,le is fenykepeztem,kivancsi vagyok hogy fogja atveszelni a telet.
2008. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
51%

Bocs, de ennyi butaságot már rég olvastam.

A húsevő (rendes nevükön rovaremésztő) növényeknek több száz faja ismert. Alig valamivel nehezebb csak nevelni ezeket a növényeket, mint egy normál szobanövényt. A három legfontosabb dolog:

- savanyú talaj (tőzeg)

- állandóan nedves talaj (eső vagy desztillált víz!!!)

- fény


Nem kell etetni a növényeket, mert fotoszintetizálnak. Nem szabad tápoldatozni, mert attól elpusztulnak. Tápanyagszegény, savanyú, állandóan nedves talaj kell csak nekik és több évig is élni fognak. Sőt, még virágot is fognak nevelni, nem is akár milyet!

[link]

2009. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!