Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most a hétvégén szüretelek...

Most a hétvégén szüretelek (főleg otelló). Csak a köv. Hétvégén tudom leszemezni, és darálni. Jó lesz ez így? A helyiségben ahol tárolni fogom, egerek megfordulnak. Nem fogják bántani?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 hét alatt szerintem simán bepenészedik.

Két éve kaptam pár vödörrel, amit egy hete leszedtek, az már elég rosszul nézett ki, az alját ki is kellett dobni, mert berothadt.

Az Othello nagyon sérülékeny, ha nem óvatosan rakják az edénybe, akkor lejönnek a szemek (félig vagy egészen), és itt beindul a romlás.

Jó lenne más megoldást találni.

2016. okt. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!! - majd igyekszem (max. amit nappal szedek, éjjel leszemezem, aztán dara..

Nehéz napok elé nézek - alig alvással

2016. okt. 14. 09:13
 3/4 A kérdező kommentje:
B - verzió : csak annyit szedek le a hétvégén, amit fel tudok dolgozni, a többit a jövőhét végén...
2016. okt. 14. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, inkább ez...
2016. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!