Kezdőoldal » Otthon » Kert » Levéltetű ellen mit ajánlanátok?

Levéltetű ellen mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A rózsáimon van sok...
2016. máj. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Karate vagy Mospilán. A Mospilán felszívódó tovább tart.
2016. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Decis?
2016. máj. 29. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is jó, ha az van otthon. De akkor meg ennyi erővel el is olvashattad volna a csomagolását.

Hátránya, hogy egy egész ampullával el kell b-ni pár levéltetű miatt.

A helyedben vennék holnap 4 gramm Mospilant.

2016. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Glialka, vagy Fozát, esetleg Totál. :-) Azzal érsz el igazán tartós hatást, mert így ki tudod védeni, hogy később újra felbukkanjon a kártevő.
2016. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak itt jószándékú válaszolók is :-)

Bár nézőpont kérdése, nyilván ha Glialkával lekezeled, nem lesz rajta levéltetű.... meg levél sem :-)


Egyébként valóban, pl. Decis, Mospilan, Teppeki

2016. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én ártatlan tréfának szántam, azt gondoltam elég árlátszó és egyértelmű. De most, hogy előttem leírva látom, akár komolyan is vehető, jelezném én is, hogy amiket felsoroltam, azok glifozát hatóanyagú gyomirtók, amit rózsákra semmiképpen nem ajánlatos kipermetezni.


Szívó kártevők ellen egyébként inkább a felszívódó szerek jobbak, (actara, mospilan, spilan, stb) azokat rózsában még bátrabban is lehet használni, mert nem kell élelmezési várakozási idővel számolni.


Még egyszer elnézést a korábbi hülye tréfáért.

2016. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!