Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza tisztítása? Hogy...

Fűkasza tisztítása? Hogy tudom lepucolni a rárakódott füvet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A víz leáztatja .Ez nem azt jelenti úgy kell megmosni ,mint egy autót .
2016. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Simán lecsapatod, aztán átdörzsölöd, majd megint lecsapatod. Annyi, Hangposta gy az elejtronikájára figyelj.
2016. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából pont azért kérdeztem mert féltem vízzel hozzányúlni, a korrózió miatt.:)
2016. máj. 18. 15:11
 4/7 Trafó1 ***** válasza:
Rovar eltávolítóval fújd le, mintha új lenne olyan lesz.
2016. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kap elég vizet a fűvágás közben is, attól nem kell félni.
2016. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A víz nem kaszafejben okoz gondot,hanem ha bemegy a markolatba,és itt a bovdenbe.A bovden kűlsőben megtud állni a viz,és a bovden huzalt el eszi a rozsda .Először csak nehezebben mozog,majd felszálkásodik,és megszorul .

Tapasztalatból írtam .

De mossad csak tömlővel,ha már azt írták a víz nem árt .

1 voltam .

2016. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az elsőnek üzenném, hogy szerintem ha már valaki kézbe vesz egy motoros fűkaszát, van annyira érett felfogású, hogy az elektronikát elkerüli. Ezért lett írva az is mellé, hogy az alatti rész mossa nyugodtan bő vízzel. Arról mások nem tehetnek, hogy te kipróbáltad milyen, ha vizet öntesz a markolathoz/motorhoz.
2016. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!