Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kerti növényeket meg lehet-e...

A kerti növényeket meg lehet-e védeni a betegségek ellen egészséget nem károsító anyagokkal?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra vagyok kíváncsi, hogy milyen módszerekkel helyettesíthető a sok káros vegyszer használata a kiskertben?
2010. márc. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csalánt kell vízbe áztatni aztán azzal permetezni.
2010. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pontosan mire jó az így előkészített anyag?
2010. márc. 27. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy egy nagy esővizes hordóba összepakolok egy csomó csalánt, ZSURLÓT, összegyűjtött hagyma és fokhagyma héjat, vagy összevágott hagymákat. Ezt felöntöm esővízzel, és 1-2 heti álláss után ebből szűrök mindig egy vödörbe. A locsolókannába fele trutyi, fele víz arányban keverve öntözöm az összes növényem tövét. Iszonyatosan ellenállóvá teszi, szükségtelenné is válik a permetezés. Ezt csinálhatod egész nyáron, csak a hordót takard le, mert van egy kis szaga. Időnként töltsd utána az anyagot (víz, gazok).
2010. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsónak:nagyon jó ötlet,és biztos hogy egy ez nem árt meg semmilyen növénynek?
2010. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ez a keverék úgy hat minden növénynek, mint az embereknek a vitamin. Vitalitást és ellenállóképességet növel. De vigyázz, hogy a tövüket öntözd, és ne a növényt.
2010. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!