Kezdőoldal » Otthon » Kert » A csemegekukorica termesztés...

A csemegekukorica termesztés jó biznisz? Egy hektáron mekkora hozamotok van, és mennyi a realizálható profit?

Figyelt kérdés
Termesztők véleményét várom. Unokatesom ilyen területen gazdálkodik, csak még nem tudtam kikérdezni. Azt tudom, hogy 60 hektáros földje van azon termeszt (főleg kukoricát). És kifutja belőle egy 30 millás John Deere traktorra.
2015. jún. 2. 19:32
 1/1 anonim válasza:
A kukorica viszonylag drága, így jó biznisz lehet. Összegeket nem tudok mondani, de sok vele a munka is. Ha nem sajnálod a munkára szánt időt és energiát, mindenképp megéri, de én inkább nagyobb mennyiségben a takarmány kukoricával foglalkoznék, mert az egész évben eladható, a csemegekukoricával ellentétben. Az csak az év egy szakában adható el, akkor meg igen lemegy az ára.
2015. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!