Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rózsát szabad nagy faládába...

Rózsát szabad nagy faládába ültetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van két kutyám és a kicsit szinte mindent kiás a földből, egyedül csak az orgonabokraimat, a fámat és a szép nagy rózsabokromat hagyja békén.

Arra gondoltam, mivel nagyon szeretem a rózsát, ültetnék még a kertbe egy pár tővel, és arra gondoltam, hogy barkácsolhatnék neki egy jó nagy ládát amibe beletegyem, hogy a kutya ne ássa ki. Azonban, édesanyám azt mondta, hogy a rózsa nem szeret "cserépben" lenni.

Szerintetek?



2015. jún. 1. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy cserépben (min.50-100liter) egy ideig "elvan" , ha kap elég tápanyagot akkor nevelhető benne és viszonylag szép is lesz de csak egy darabig. de én pl. inkább kerítéssel oldanám meg ezt a problémát, a faláda szét fog rohadni főleg ha nem akácból készül.
2015. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évek óta (7-8 éve) vannak nagyobb méretű cserépben rózsáim. Ezek virágzanak a kertben legelőször, mert a garázsban telelnek. Kibírják. (nem 50 literes, annál kisebb cserepek)
2015. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!