Kezdőoldal » Otthon » Kert » Napi hányszor és mennyi vezet...

Napi hányszor és mennyi vezet igényel a dinnye?

Figyelt kérdés

Pl. reggel xliter és este is xliter.

Előre is Köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 11. 15:36
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. máj. 28. 15:01
 52/59 A kérdező kommentje:
Mitől van az, hogy már legalább három dinnyém kipusztult?
2015. jún. 1. 15:01
 53/59 anonim ***** válasza:

Hát az sok mindentől lehet, nagyon nehéz megállapítani a pontos okát.


Kipusztulás oka: lehet gomba,kirághatja rovar a gyökerét, tetvek támadják és amiatt a gomba is elszaporodik,rossz fajtájú/minőségű piaci palánta (megjártam már a piacival azóta inkább magam nevelem és tudom hogy jófajta lesz).


Nos ha nem volt még permetezve akkor gomba/rovar.

2015. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtad, hogy permetezni is kell? Mert én nem látok rajtuk semmilyen tetvet vagy ilyesmit, csak először mindig elkezdenek sárgulni a levelei és kipusztul. Az is lehet az oka, hogy hideg vízzel öntözöm nem pedig langyos vízzel/meleg vízzel?
2015. jún. 1. 19:06
 55/59 anonim ***** válasza:
Nos azt mindenki tudja hogy manapság permetezés nélkül nagyon nehéz termelni,legyen az bármi, gazdaboltban tudnak ajánlani felszívódó szert,nekem minden évben le kellett fújni valami nyavalya miatt (didimellás betegség,fenésedés stb.),visszább is említve lett a permetezés. Gombán kívül az is lehet hogy valami kirágja vagy meg lett bolygatva a növény gyökere.Az kizárt hogy a víztől, én a hideg kútvízzel öntözöm , az azért hideg víz, amiatt soha nem pusztult még ki a növény.
2015. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
De ha kirágta valami akkor azt elültetve is látom?
2015. jún. 1. 20:52
 57/59 A kérdező kommentje:
És mitől lesznek sárgák a levelei?
2015. jún. 1. 20:53
 58/59 anonim ***** válasza:
Lehet gomba (fuzárium)stb. elég sok gomba támadhatja ,vagy lehet tápanyaghiány is. Nos ezt a leírásból lehetetlen megmondani. Le kellene fényképezni, bevinni a gazdaboltba és a megfelelő szert ajánlani fogják.
2015. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
És már rendesen futnia kellene? Mi az esélye, hogy rendes permetet fognak ajánlani?
2015. jún. 2. 16:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!