Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akác - kiültethetem már?

Akác - kiültethetem már?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete találtam pár szem kúszó lilaakácmagot. Ládába elvetettem, még bent van a konyhában, úgy 20cm méretűek, kb 20 levéllel.

Szerintetek kiültethetem már őket a kertbe? Vagy még várjak?

Pár szemet elültettem kinn is, azok még nem keltek ki, viszont locsolva sem sűrűn voltak.

Ezek már szépek, tartok tőle, már kevés nekik a virágládá, meg a fény, de nem szeretném, ha lefagynának.

Esetleg arra tudnátok tanácsot adni, h hogyan ültessem úgy, h befussa a drótkerítést, de ne döntse ki?

(Az anyanövény a kapuoszlopot elhúzta oldalra)



#akác #kiültetés #virágláda #lilaakác #kúszóakác #futóakác #folyóakác
2015. ápr. 27. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk volt...bár szép,de többet be nem engedném a tanyámba!
2015. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. ápr. 27. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Csütörtökre mondanak talajmenti fagyokat egyes helyekre, utána mehet ki minden.

Tanácsolni csak azt tudom, hogy ha nem elég masszív a kerítés, akkor előre döntsd el, hogy kerítés kell vagy Wisteria...

2015. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az anyanövény már szétszedte a kerítést, pont ezért gondoltam rá, h most a másik oldalára ültetném, hátha valamelyest kiegyenesítené, megtámogatná...

2015. ápr. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!