Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen igénytelen haszonnövény...

Milyen igénytelen haszonnövények vannak?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 1,5 m széles és 5 méter hosszú része az udvarnak ahova ültetnék valamit. Viszont a föld nem valami jó minőségű. Van olyan növény ami ilyen földben is teremnne? Tavaly paprikát ültettem meg epret, de egyik sem termett, csak virágzott de nem lett termés.
2015. ápr. 11. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
csicsóka...
2015. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diófa
2015. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, borsó. A borsót fel kell futtatni kerítésre, esetleg egy hálóra, a fokhagyma pedig igénytelen, sokféleképpen hasznosítható, és egészséges. Ha epret szeretnél, akkor ajánlom neked a futóepret, ami fellógatva egy cserépben kis helyen szobanövényként, vagy a tornácon is eltartható, csak legyen alatta jó talaj, és ne felejtsd el öntözni.
2015. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a borsó nem tudom, nekünk nagy kertünk van, többfélét vetünk, a borsó az mindig kényes volt. Ami nálunk bevált, és tök igénytelen: a krumpli, amit egyébként autógumikba is vethetsz, és ahogy nő, úgy töltöd ugye, még egy gumit rá, és így sorjába, nem próbáltam még ezt a módszert, de állítólag bejön, és marad még helyed is. A sárga hüvelyű zöldbab, na azt nem győzzük szedni, mert egyfolytában hozza a termését, bőven lehet belőle elrakni is. Cukkini, padlizsán, sütőtök, ezeket bukrolni kell, de ezek sem igényesek, esetleg uborka, nálunk gazban nagyon jól termett, a következő évben figyeltük rá, na nehogy azt gondold hogy meghálálta, alig volt termése...
2015. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaaa, és vöröshagyma! retek, gyorsan kelnek, és nagyon finom a zsenge újhagyma :) nálunk sem valami jó a föld, de ezek jók szoktak lenni, trágyázd be, az segít.

előző voltam

2015. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napot kap a birtokod?
2015. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!