Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy demon benzinmotor...

Kiss viktórió kérdése:

Vettem egy demon benzinmotoros új fűkasza 4,8le 55ccm! kérdezném: kell e járatni, mivel hogy új és ha igen akkor mennyit kell? előre is köszönöm a válaszokat!

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre szerintem mindenki más választ ad... :)


Szerintem:

A könyvében, ha jól gondolom, 25-ös benzin van. Rendes, márkás olajat vegyél, nem használsz te olyan sokat, érdemesebb, mint valami nagyon olcsó MOL-ost venni.

Beindítás után lerakod 10 percre alapjáraton pöfögni. Utána pihenteted 10 percet, és elkezdheted a füvet vágni. De az első 1-2 tanknál még ne bőgesd maxigázon, kicsit óvatosabban nyomjad.

Mire elfogyasztasz 10 tank benzint, akkorra a keveréket visszább lehet venni, mondjuk, 33-asra, egyesek szerint 40-esre is. Meg a benzint is vissza kell szabályozni, hogy kevesebbet kapjon. (Megnézed a gyertyát, hogy kormos-e, ha igen, akkor ez a túl sok benzin jele, más gond ilyenkor még nem valószínű.)


A Demon jó márka a kínaiak között.

Piacon vetted? Mennyiért?

2015. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] ITT RENDELTEM EZEN AZ OLDALON!,ÉS SZERINTEM NEM KÍNAI HANEM LENGYEL ÉS JAPÁN FELSZERELÉS !!ÉS KÖSZI A VÁLASZOD!!
2015. márc. 21. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem OleoMac fűkaszám van, valami 38 vagy 40 köbcentis (sparta 250) nem tudom most hirtelen. Én egy tankot kijárattam vele bejáratásként, csak utánna vágtam vele füvet. 7 éve megvan, soha nem volt vele gond. Olajból én a Husquarna 2T olajat veszem, tavaly 2600 ft 1 liter belőle, még félig van, szóval kevés kell belőle, én 1:50-be keverem.
2015. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!