Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most át lehet ültetni a kis...

Most át lehet ültetni a kis citromfámat? Nagyo hullajtja a levelét, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Eddig ugyanis nagyon jól érezte magát, egy csomó levelet hozott, de most el kezdte őket hullajtani.
2008. aug. 5. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,én ezt nem javasolnám. Túl nagy sokk lenne szegénynek, ha amúgy sincs jó formában. Az sem mindegy, hogy milyen tápanyagtartalmú és Ph-jú földbe ülteted. Szerintem, ha szállítható méretű, vidd el egy dísznövény kertészhez aki először rendbehozza és át is ülteti. Jobbulást!
2008. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
SZERINTEM NYUGOTAN ÁTÜLTEDHETED EGYMÉRETTEL NAGYOBB CSERÉPBE MINTAMIBEN VOLT.TÁPOLDATOZD MEG DE NE ÁLJON ALATTA A VIZ,HA VAN KERTED TEDD KI FÉLÁRNYÉKBA.HA NAGYON LEKOPASZODOT VÁGD VISSZA,REMÉLEM RENDBEJÖN.
2008. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet megmondani ilyen távolságból. Van egy pár betegsége, de akár még túlöntözéstől is lehet. Egyébként szívós kis fák, ha teljesen kopaszra lehullik, még akkor is kihajt. Nyugodtan átültetheted, annyira nem érzékeny. Arra azért számíts, hogy pár év után már dézsa kell neki. Ha nem kap elég földet, akkor kicsi marad és csak vegetál, alig terem valamit.
2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!