Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerencsehozó bambuszom...

Szerencsehozó bambuszom január óta vízben van. Már nagyon nagy gyökere van. Lehet cserépbe ültetni? Ha igen, milyen helyre tegyem, és milyen gyakran kell öntözni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 19. 20:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugodtan elültetheted, cserépben is megél. Sőt van egy ismerősöm, aki kiültette a szabadba, és ott is jól érzi magát, állítólag szaporodik is :-).
2007. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem rakd egy hosszúkás üvegbe/vázába, ami jól néz ki. Az enyém is abba van már régóta, csak vízben. Jobb lesz neki ott, és jobban is néz ki :) (Nekem van olyan ismerősöm aki fölbe ültette, és nem élte túl. Nem érdemes megpróbálni, ha eddig jó helye volt, ne változtass!)
2007. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem tudom pontosan h milyen tipusu az a bambusz de nekem is van egy amit még a ballagási csokrommal (ban) kaptam, vízbe tettem, gyökere nőtt aztán én hülye kiültettem és a szép sötétzöld, leveles bambuszom majdnem beledöglött (h ilyen szépen fogalmazzak) és most megint vízben van, de sem azt nem mondom rá h él, sem azt h meghalt. nő levele de az is hamar elszárad, meg sárga a szára.és a vize amit eddig mindig tiszta volt ("tisztán tartotta magának) az most hamar elsárgul... és a virágos is azt mondta h nem szabad ezt a fajtát kiültetni mert kampec...
2010. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!