Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan ültessem a kicsírázott...

Hogyan ültessem a kicsírázott fokhagymát?

Figyelt kérdés
Tegnap találtunk egy gerezd fokhagymát, ami zöld hajtást hozott, beletettem nedves papírba és meleg helyre raktam. Mit csináljak vele? Általános virágföldem van, ha most elültetem, ki fog kelni? Hogyan csináljam?
2009. nov. 16. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elülteted bármilyen normális földbe hajtásával fölfelé, hogy éppen ellepje a föld. Maradjon nedves mindig a földje. Különösebben nem kényes.
2009. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy még egyet kérdezek, de mikor lesz belőle ehető fokhagyma?
2009. nov. 17. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegy egy cserepet toldsd meg foldel csinalj ra a csereptol fuggoen par melyebb lyukat bontsd szet a fokhagymat gerezdekre es kulon szurkald bele a lyukakba nem kel meghazmozni csak ugy ahogyan van. Addig takard be, hogy a hajtasanak a teteje latszon a fold felszinen... tedd ki az ablakba es locsold hogy ne szaradjon ki a foldje... kell neki par honap amire annyira erore kap es a szarat mar eheted is... soha ne tepd le az egesz zoldjet csak egy kettot... a fokhagymat meg ami a cikbol fejlodik ki azt csak majd egy fel ev utan ashatod elo a foldbol...akkorra lesz nagyobbacska... de hagyhatod benne es akkor nagyra no...
2009. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!