Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megérett a paradicsom, vagy...

Megérett a paradicsom, vagy még befog pirosodni?

Figyelt kérdés

Koktél paradicsom, most jelenleg narancssárgás árnyalata van, de puha.nem tudom hogy ilyen fajta vagy még pirosodni fog.

A chilivel befürödtem, pirosnak vettem, fekete lett ezek után a paradicsomon se lepődnék meg ha nem az aminek vettem. :o


2013. júl. 10. 21:11
 1/5 anonim válasza:
A mi kerti koktélparadicsomunk bepirosodott.
2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta ,van ilyen is ,meg olyan is.
2013. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több fajta koktélparadicsom létezik, tehát van amelyik narancsos színben pompázik éretten. Ha nem tudod, hogy te milyet ültettél akkor az a legegyszerűbb ha egy darabot leszedsz és megkóstolod.
2013. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Koktélparadicsom létezik piros, sárga, narancssárga, de még zöld színben is. Hogy a te narancssárga paradicsomod megérett-e, az a fajtájától függ. Ha narancssárga fajta, akkor igen. Ha piros, akkor még nem.
2013. júl. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kóstold meg és megtudod.

ha puha akkor gyanús, hogy beérett

(ha nem a nyomorgatástól puha)


Mutatnál képet a fekete csiliről?

(a piros csilik között van olyan ami féléretten sötétlila)

2013. júl. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!