Kezdőoldal » Otthon » Kert » Actara sc permetezése után...

Stella0524 kérdése:

Actara sc permetezése után mikor lehet szedni a zöldségekből?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok ezen a "téren", és nem találom sehol sem, hogy mennyi idő elteltével lehet a zöldségekből szedni, fogyasztani.

#kártevő #Actara #permetezsé
2013. júl. 10. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy 14 nap,mert felszívódó szer.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs meg hozzá a leirás ,ez növényenként változó .

Milyenre gondoltál ?

2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bementem a kiskertembe és mindent lepermeteztem, mert sajna a csemege kukoricán és a retken is láttam tetveket. Nem akartam, hogy továbbterjedjen. Tehát le lett permetezve: paprika, paradicsom, sárgarépa, zöldség, hagyma, uborka. Most sajna attól tartok, hogy nem lesz eredményes, mert az esti permetezésre reggel eső érkezett.:(
2013. júl. 11. 09:35
 4/5 hell-ikon ***** válasza:

Az actara felszívódó szer, tehát nem kell félni, hogy elmosta a reggeli eső az esti permetezést.

Viszont mostanában paprikát paradicsomot ne nagyon egyetek.


Tessék, ha betartottad a töménységet, akkor a táblázat szerinti élelmezés-egészségyügyi várakozási idők az érvényesek:

[link]


(Tetvek ellen elég lett volna pl a Decis 2,5 EC is)

2013. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A zöldségekből nem fogunk mostanában enni, mert még csak most virágoztak el. Mint írtam nem vagyok nagyon jártas a permetezés terén. Bementem egy gazdaboltba, és ezt a szert ajánlották. Köszi a választ.:)
2013. júl. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!