Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kärcher vagy Nilfisk?

Kärcher vagy Nilfisk?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni nagynyomású tisztitót otthoni használatra. Kocsi, traktor, terasz és hasonlók tisztitására. Néhányan azt mondják, hogy a Kärcher a legjobb, nagy márka, német, tuti jó. A Nilfisk-ről csak nem régiben hallottam. Ezek állitólag tovább működnek, nem melegednek úgy, nem mondják azt mint a Kärcher pár óra után, hogy "én nem mosok tovább, majd csak pár óra múlva...". A Nilfisk Dán, és szintén van múltja, akár a Kärchernek. Vélemény? Tapasztalat? :)

#német #tisztítás #mosás #dán #Kärcher #Nilfisk #magasnyomású tisztitó #magasnyomású tisztitás
2013. júl. 1. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Karcher van de nem cserélném el semmire sem. A porszívóm is tőlük van de azt sem. :)
2013. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ott Kärcherben is olyan, ami egész nap bírja a melót!

Ne a legolcsóbbat vedd meg, hanem egy nagyobbat. 300€ felett már te fogod abbahagyni a melót, nem a gép.

2013. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Kärcher van 10 éves, 7-es széria, tetőket mostunk vele 2-3 évig azért vettem, a mai napig nincs semmi gond vele.


Annyi hogy a jók a 6.. 7... és feletti széria, fém a szennymaró kis rotorja, és nem szénkefés a motor, indukciós, 2-3.....6-7 a széria szám, minél nagyobb annál jobb, a mondjuk 6.85 az 6 erős és azon belül a 85 mondhatni felszereltség, volt olyanom is az 2.5 kw és beépített dob amire felcsavartam a kábelt.


Tehát az első számra figyelj, ne az utána következő számokra az jelenti az erőt, 6-széria alatt szénkefés, azok melegednek egy kicsit és nem bírják addig.


Traktort mosni nagyobb kell.

2013. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!