Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ajánlanátok valami sövényt,...

Ajánlanátok valami sövényt, ami gyorsan, szép tömöttre nő?

Figyelt kérdés
Látom a különféle csodasövényeket az áruházakban, de érdekelnének konkrét tapasztalatok.
2013. jún. 10. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Türkisztáni szil a neten csodasövényként árulják.2év alatt 3m-er magas nekem ez van kerítésre (normálisra és szépre) nem volt pénzem ezért akartam sövényt.Meg vagyok vele elégedve.
2013. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk csodasövény van 2 éve kb :) Hát nem mind1,hogy milyen földbe van ültetve... van olyan rész ahol látványosan szenvednek és szinte semmire nem mennek most onnan már ki lesz szedve pihenő időszakba és valami mást ültetünk oda.Ahol jobb a föld ott egész szépek habár a sok metszés miatt,hogy sűrű legyen még csak 1 méter magas és hát kell még egy kis idő mire eléri azt a magasságot ami miatt ültettük mert kell még ám metszeni,ha lett volna eszünk dupla sort ültetünk és akkor ez rövidebb idő lenne.Amúgy ennek a csodasövénynek egy tujával szembe az a hátránya,hogy lombhullató.
2013. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!