Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az baj ha be repedezett a föld?

Az baj ha be repedezett a föld?

Figyelt kérdés
Két napja be lett szórva fűmaggal, locsoltam is,de nem nagyon mert féltem hogy túl sok eső jön,és még a végén túl lesz öntözve.De végül is nem jött olyan sok eső.. Most jókora repedések vannak a földön. Ez mitől van? Annyira azért nem hagytam kiszáradni..
2013. máj. 3. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a szárazság jele .A repedéseken keresztül még jobban kiszárad .
2013. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fűmagnál nem nagyon van olyan, hogy túl van öntözve. Akkor lehet, ha annyi vizet kap, hogy maga a víz elmossa a földről a fűmagot, de azt már özönvíznek szokták hívni. Annyi eső pedig őszig nem nagyon lesz már, amelyiktől napokig állna a víz a földön.

Locsolgasd bátran naponta kétszer (a legjobb hajnalban, illetve napnyugta felé), és idővel majd a fű gyökerei átszövik a földet, ami aztán már nem fog (nagyon) kirepedezni, még hosszú szárazság alatt sem.

2013. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!