Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az egynyári virágmagokat ha...

Az egynyári virágmagokat ha gyorsan elvetem mikor virágzanak? Ki a kertbe vessem vagy pl telfölös dobozba, amíg hajtani kezd?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzájuk egyeltalán,vettem magokat,de nem tudom mit hogy kell.
2013. ápr. 18. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki kell a szabadba már.A nyáron virágoznak is .
2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most már mehetnek a szabadba is akár a magok, jelenleg jobb a hőmérséklet kint nekik, mint bent.
2013. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden zacskóra rá van írva vagy leginkább rajzolva (külföldiek és analfabéták kedvéért), hogy az a növényt mikor kell vetni, bentre vagy kintre, mekkorára nő, mikor virágzik.
2013. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan cégek akik valóban nem teszik rá a piktogramokat. Ennyire nem szabad elintézni, de az tény, hogy szinte minden egyéves növény már elvethető, mert mire kicsírázik talán a fagyveszély is elmúlik május közepén - amennyiben nem honos növényről van szó.
2013. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ezeken van minden,de,hogy nem a valóság az biztos.Amiket találtam róluk az nagyon nem az ami a zacskókon van.Pl,zacsi szerint nem vethetem szabadmföldbe,csak fóliasátorba.X oldalak szerint amik spec ezzel foglalkoznak meg ki is lehet nyugodtan.Na,akkor aki tök amatőr hozzá??Azt meg én is látom kedves utolsó előtti,hogy rá is van rajzolva.
2013. ápr. 21. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A fóliasátor nem feltétlenül fóliát jelent.

Gyakran csak annyit, hogy cserépbe kell vetni. Pl. a nagyon apró magok elkallódnak szabadba vetve. Ha túl mélyre teszed, nem kapnak fényt (ált. fényen csírázók), ha nem veted mélyre, akkor kiszáradnak, ha egy nap elfelejted megöntözni, és ha mégis kikelnek, akkorra elborítja őket a fű. Stb. Cserépben ezek a dolgok könnyebben kezelhetők.


Külföldi cégek magjaival szokott olyan probléma lenni, hogy nem felelnek meg a piktogramok a magyar viszonyokra.

2013. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül cserépbe raktuk őket,ami fényigényes a teraszon az ablakba,ami nyirkos árnyékor helyet azt a szuterinba.Nem tudomtmi lesz belőlük,mert csak sima földet tudtunk a kertből.
2013. ápr. 27. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!