Kezdőoldal » Otthon » Kert » A jukkám az öntözés hiányátol...

A jukkám az öntözés hiányátol görbén nő, hogyan egyenesithetném ki?

Figyelt kérdés
esetleg kössem karóhoz vagy ilyesmik?
2009. szept. 23. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk legfőképp öntözd!

Nem hinném, hogy ki lehetne egyenesíteni. Görbén vagy ferdén nő? Ha ferde, tegyél rá földet, vagy ültesd át, úgy, hogy egyenes legyen a szára.

És öntözd!

2009. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A yukka szárát sajna nem lehet kiegyenesíteni, mert ahhoz túl vastag. Nekem is görbe, pedig rendszeresen (és keveset, mert neki nem kell sok víz) öntözzük, meg tápozzuk. Szerintem nem ettől görbült el.


Amúgy meg ha túllocsolod (már így is jártam), akkor elszivacsosodik, és elrohad. Szóval inkább kevesebbet locsold, mint többet. Én heti kétszer adok neki keveset.

2009. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fényhiánytól nö görbén, mivel az ablakból oldalról jön a fény. Ha hetente egy nyolcadot forgatsz rajta (mindig egy irányba), akkor nem lesz ilyen.
2009. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!