Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit ültessek a kerítés mellé,...

Mit ültessek a kerítés mellé, hogy ne nagyon lehessen átlátni rajta? Nem kell hermetikusan zárnia, csak messziről ne lehessen átlátni rajt.

Figyelt kérdés
Sövényt vagy tuját azért nem szeretnék, mert pici az udvar és szerintem túl nagy teret venne el, ha minden oldalt beültetek. Valami olyanra gondoltam, amit fel lehet futtatni a kerítésdrótra és nem túl érzékeny, igényes.

2013. ápr. 6. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Borostyán
2013. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Mi ezt a dolgot madár hálóval oldottuk meg.Még az utca porát is nagyon jól megfogja .Már 4 éve fenn van .Dupla vastagságban van .Vékony sárgaréz dróttal rögzitettük.

/villany motor tekercs /

2013. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ricinust
2013. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
futórózsa, borostyán, vadszőlő...és a többi :) rengeteg futónövény van ^^
2013. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2013. ápr. 7. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:

A borostyán annyival jobb, mint a többi, hogy örökzöld, és télen is "működik". Viszont elég lassan futja telibe a kerítést, addig lehetne mondjuk nádszövetet, vagy egyebet.

Persze, csak akkor kezdj neki bárminek is, ha ezt a kerítést te csináltad, vagy a szomszédnak nincs ellenére, nehogy harag legyen belőle.

2013. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csináltam, illetve csinálom, mert a ha kijön a jó idő, akkor kerítem le a területet.
2013. ápr. 7. 19:25
 8/9 anonim válasza:
Próbáld meg mégis a sövényt,olyanra vágod amilyenre akarod,ha nem akarsz nagyot.Tuti a legjobb,nekünk is az van,hamar megnő,semmi gond nincs vele,csak nyírni kell.....
2014. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A madarhalon nem lehet atlatni?ezt se tudtam.
2017. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!