Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol szerezhetnék be különleges...

Olivia W. kérdése:

Hol szerezhetnék be különleges, avagy különlegesebb növényeket? Bővebben lent -›

Figyelt kérdés

Ületetni szeretnék, de egyszerűbb üzletekben (pl.: OBI, Praktiker) nem találtam, és szerintem nem is fogok olyan növényeket találni, mint mandragóra, verbéna (vagyis vasfű), madárberkenye, ruta, angyalgyökér, fekete nadálytő...

Gyűjteni sajnos nem nagyon tudok (budapesten hol lehetne??)..

Tudtok olyan helyet - akár boltot, akár magánszemélyt - ahol, illetve akitől sikerülne ilyeneket, és ehhez hasonlókat venni?

Tökmindegy, hogy mag, vagy már kifejlett növény, bár bevallom, az utóbbi lenne az ideális, hogy át tudjam ültetni (félek, hogy kinyírom, ha én ültetem el :D), de akár a magot is bevállalom.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2013. ápr. 2. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A Silvanusban vagy esetleg Oázisban előfordul ezekből, de van ami csak egyes évszakokban. Verbénát pl. a csömöri Auchanban láttam szombaton...


Magot az eBayről esetleg a vateráról szoktam venni. De volt, hogy 15 nap alatt kaptam meg az élő fahéjfa palántámat Hawaiiról ami ma már másfél méteres.

2013. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!