Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek termeszthetek pár...

Szerintetek termeszthetek pár dolgot lakótelepi körülmények között?

Figyelt kérdés
Panellakás 5. emeletén lakok, van egy kis erkély is a lakáshoz és van három üres virágláda, amibe ültethetnék vmit. Lenne ötletetek, hogy mit érdemes? és hogy mire kell vigyáznom? Személy szerint pár paradicsompalántára gondoltam, de ha van, ami jobban bírna ilyen körülményeket, akkor azt ültetnék. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 31. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban kis mennyiségeket tudsz előállítani.

A fűszernövényekből meg elég kis mennyiség is.


"raklapkert" keress rá!

2013. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, fűszernövények. De láttam már paprikát, paradicsomot, citromot, emg egyéb kisebb dézsás gyümölcsfákat is ilyen körülmények között. Ha van egy sötétebb, hűvös és zárható helyiségetek (pl. a pince egy hozzátok tartozó része, amihez nektek van kulcsotok csak), akkor a gombát is el tudom képzelni termőládákban.
2013. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A paradicsom az belefér, mert nincs nagy gyökere, de a fűszerek - kakukkfű, oregánó, zsálya, tárkony, menta, borsikafű, bazsalikomok, majorannák, snidling, rozmaring stb egy 1-2 literes cserépben is vígan elvan, némelyek évelők és szép kis viráguk van.
2013. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paradicsom paprika, eper. Arra azonban készülj fel, hogy a mostanában egyébként sem túl barátságos szelek a házak közt még fokozottabban fújnak.
2013. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, paradicsom és paprika lesz a nyerő!:D
2013. ápr. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!