Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy lehet, hogy a mezőn...

Hogy lehet, hogy a mezőn találtam jó pár tő kendert, amikor azokat speciális körülmények között termesztik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kender vagy vadkender, nem mindegy.
2011. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A vadkender is megnő a mezőn. A speciális körülmények azért kellenek, hogy többet/jobbat teremjen. A kender is csak növény...
2011. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha kiszárítom a levelét és betekerem, elszívom mi lesz?
2011. jún. 6. 17:22
 4/9 anonim válasza:
Semmi, ugyanis nem a levelében van a hatóanyag.
2011. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha sokat találtál, akkor csinálj belőle vajat, túl nagy hatást ne remélj, de legalább ingyen van.

Hatóanyag van benne, csak nem annyi. xD És ugye ezért ápolgatják olyan lelkesen a termesztők, jobb anyagért többet lehet kérni. XD

Mi is szedtünk már a város közepén kertből kilógó gazt, eltettük emlékbe (nem szívtuk el meg semmi, de dekornak nem rossz xD)

2011. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hell-ikon ***** válasza:
2011. jún. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Vadkender az Vadkender, azt láthattad a mezőn. Szívhatod napestig, legfeljebb hányni fogsz. A JOINT-ot az Indiai Kenderből dohánnyal keverve tekerik, és annak a kendernek kellenek a speciális körülmények. Tehát a Vadkender és az Indiai Kender nem ugyanaz.


Üdv.

2011. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semelyik kendernek speciális körülmény, simán levirágzik a "drogkender" is a mezőn.
2011. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A vadkender az igazából egy gyom növény akárhol megterem!

2-3 évvel ezelőtt találtam egy ültetvényt egy erdő melett! Másnap visszamentem persze felszerelkezve! :D

Nem loptam el csak betekertem 2 jointot! Prima anyag volt visszafele persze összefutottam a "tulajjal" és meglepetten észlelte hogy még mindig megvan leset is nagyot hogy hulla merev vagyok még sincs teletömve a zsebem gubákkal! Pedig nyugodtan lerabolhattam volna az egészet csak bajt sem akkartam magamnak mert olyanszaga volt mint a fene másrészt meg mível nem az én nővényem volt más dolgozot vele és habár igaz hogy tiltott nővény "amit nem értek" mégse vettem el mert lopás lett volna!

2016. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!