Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek mi a pontos neve...

Szerintetek mi a pontos neve a kek hortenzia arnyalatanak?

Figyelt kérdés

Nyaron lesz az eskuvom, ezt a szint szerentnem vegig az eskuvo momentumaiban.Ha kerdezik ruhakkal, diszitessel kapszolatosan, pontos szeretnek lenni! Egszinkek.....vagy baba kek, vagy mas? Velemeny?


[link]



2013. márc. 21. 15:02
 1/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy létezik-e már kék hortenzia, mert a színét, illetve változékonyságát alapvetően a talaj ph határozza meg. Savanyú talajban kék, meszes talajban piros, rózsaszín virágokat hoz.

2013. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom a valaszod! A leirtakat en is tudom, evekig viragkoteszetben dolgoztam. En csak arra lennek kivancsi, hogy a kepen is lathato hortenzia milyen szinarnyalat? Mi a hivatalos neve ennek a szinnek? :)
2013. márc. 21. 16:08
 3/7 Pietrosol ***** válasza:
Talán(?): [link]
2013. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pietrosol ***** válasza:

Bocsánat!


Valójában most értettem meg a kérdésed, de valaszolni továbbra sem tudok teljes meggyőződéssel!


Ezen az oldalon, szerintem az "azúr" vagy a "bermuda kék" hasonlít leginkább az általad választott színhez.


[link]


Ellenben a különféle gyártók, különféle színkódokat használnak, így talán akkor járhatsz sikerrel, ha a kiegészítők vásárlásakor színmintát viszel az üzletbe.

2013. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond! ;) Azt hiszem megfogadom a tanacsod!!! Udv es Koszi megegyszer!
2013. márc. 21. 17:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Meglestem! Az azur lesz az! Orok hala! :D
2013. márc. 21. 17:08
 7/7 Pietrosol ***** válasza:
Szívesen!
2013. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!