Kezdőoldal » Otthon » Kert » Sziklakerti növényt lehet a...

Sziklakerti növényt lehet a lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Mármint bírni fogja? Van egy erkély, inkább oda gondoltam, de az nem teljesen nyitott, hanem be van falazva és az ablakokat lehet kinyitni, de azért hidegebb van ott, mint a lakásban. Nyáron nem tudom milyen
2013. márc. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,pl egy akváriumba is szépet lehet kialakitani .
2013. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Remélem nem mennek akkor tönkre :)
2013. márc. 9. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát, azért nem mindent! A sziklakerti növények nagy része kültéri növény, tehát kell nekik télen a hideghatás, amikor megpihennek. Ha egész évben bent vannak, meleg helyen, akkor egész évben hajtva vannak, és hamar tönkremennek. Sok fény is kell nekik.
2013. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem elég nekik télen az olyan 10 fok kb? Mert azon az erkélyen nincs fűtés vagy ilyesmi, szerintem elég hideg szokott ott lenni
2013. márc. 9. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha télen elég hidegben vannak és sok fényt kapnak, akkor lehet. De figyelni kell a vízelvezetésre, mert berothadnak.
2013. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb a 10 fok télen, mint a 20, de a 0 fok körüli hőmérséklet lenne az ideális a kültéri növényeknek. De egy nagyobb kertészetnél össze tudsz válogatni olyan szobanövényeket (elsősorban pozsgásokat), amikből összehozhatsz egy sziklakertet.
2013. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!