Kezdőoldal » Otthon » Kert » Utcára meggyfa helyére milyen...

Utcára meggyfa helyére milyen dísznövény lenne jó?

Figyelt kérdés
Kint az utcán kiszedtem a meggyfát,mert tönkre ment. Szeretnék a helyébe valamit tenni. Először rózsafára gondoltam,de nem tudom, hogy megmaradna-e azon a helyen.Déli fekvésű a terület, sok napfényt kap. Gondoltam,h esetleg bokor rózsával ültetném be a helyet, 3-4 db elférne. Vagy esetleg valami sziklakert lenne jó? Amúgy az egyik oldalról van még 2 meggyfa, ez az üres hely és másik oldalán szilvafa van.Az összkép szempontjából tulajdonképpen valami hasonló magasságú díszfa mutatna jól,de nem akarok több ezer forintot rákölteni most. Szóval Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?

2013. márc. 7. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl. vérszilvafa? Szerintem nagyon szép színfoltjai a kertnek vagy a ház elejének.
2013. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Japán sorsfa .Csodálatos a virága,kb meggyfa nagyságú.
2013. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!