Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha a rózsaszín bugájú pampafüv...

Ha a rózsaszín bugájú pampafüvet magról ültetem akkor majd annak a virágja is rózsaszín lesz?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra hogy az alap színe fehér, és ez miatt nem e ugy jár mint pl a zebrafű amit ha magról ültetek akkor nem lesz csíkos ezért kell tőosztani.

vagyis ha rózsaszint akarok akkor merjem magról ültetni vagy inkább maradja a tő osztásnál ?

[link]



2012. okt. 3. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én német vagy holland fémzárolt vetőmagként vettem, és azoknak szigorú szabályoknak kell megfelelniük, vagyis annak kell kelnie, ami rá van írva. (vaterón megtalálsz)


Ha "úgy szeded", akkor lehet, hogy visszaüt az alapszínre, főleg, ha van a közelben fehér színű pampafű is.

2012. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!