Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ősszel elfelejtettem elültetni...

Ősszel elfelejtettem elültetni a tulipánhagymákat, most találtam meg őket, már hajtanak. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Gondolom, a fagyos földbe nem érdemes betenni őket, esetleg virágládába elültethetem őket, várható, hogy virágozni fognak??
2013. febr. 6. 21:48
 1/4 anonim válasza:
19%
Tedd őket virágcserépbe, olyan 10 centi mélyen és néha locsold meg, de ne vidd ki, legyenek a szobában, napfényes helyen. =)
2013. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd sötét hűvös helyre .Nem hajt az akkorát,hogy egy hónap múlva ne lehessen kiülteni .
2013. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így vagyok a liliom+jácint hagymákkal... Liliom már novemberben hajtott. :-(

Hülyén nézne ki cserépben, még várok pár hetet és kiültetem a kertbe.

2013. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tulipánnak már szeptembertől gyökeresedni kellene, hogy rendes virágzás legyen.

Legjobb talán az, ha virágládába rakod, hideg helyre, hogy valamennyire begyökeresedjen virágzásig. Aztán ha kibújnak, ki lehet rakni őket. Vagy ládástól, vagy földdel együtt kiültetni.

2013. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!