Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet ingyen kert tervezés...

Hol lehet ingyen kert tervezést csinálni? Van egy jó nagy füves kertem és oda kéne valamilyen növényeket, fákat telepíteni, pavilont meg egy sütőkemencét építeni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
írj egy üzit, én ezt tanulom, megpróbálok segíteni:)
2009. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon ajánlanám a kerttervezőprogramot. Ez annak jó, aki ért a kertészethez. Mert mondjuk a program nem fogja neked megmutatni, hogy az általad kiválasztott fa pl. milyen nagyra fog megnőni, hogy mekkorát célszerű venni, hogy megmaradjon. Azt sem , hogy milyen növényeknek mik z igényei, miket lehet egymás mellé ültetni stb stb stb.
2009. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elöször is azt kellene megtudni te milyen nővényeket akarsz, milyen fákat, cserjéket, stb. Ezek után hogy milyen fekvésű a kert, mit hova érdeme ültetni, elfog-e ott férni, stb. Én kertész vagyok, de programal nem szoktam tervezni, ahoz látni kell a területet.. és fejből valamit kitalálni, majd azt bemutatni a gazdának, és megbeszélni, pontositani.
2009. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!