Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor mit érdemes ültetni?

Mikor mit érdemes ültetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon egy kiskertet,majd eladni ami terem.Milyen sorrendben mit érdemes ültetni? Úgy értem,hogy ültetek valamit,és mikor az beérik és kiszedem,akkor ültethetem a következő zöldség/gyümölcsöt.
2012. nov. 10. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ajaj, ez itt nem fog menni...de...


...könyvesboltokban lehet kapni olyan könyvet, ami az aktuális teendőket közli...kb.ez a címe... tehát: nagy öröm a kiskert, teendők a házi kertben, mikor mit?...stb...


én úgy érzem ez a tuti, és betonbiztos..mindig kéznél van, naprakészen állsz...


javaslom a címekhez a gúglit, aztán irány a bolt...

2012. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit mi most(1 héten belül)vetünk,ültetünk,az az őszi fokhagyma,és az "Erzsébet~borsó".

Bár az idén a fokhagymának nincs ára,de az igazi korai borsó mindig kelendő.

2012. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom ne azon törd a fejedet, hogy eladod a termést, hanem egyétek meg. Mit és hogyan kérdésedre egy egész napos oktatás is kevés lenne. Ezen keretek között nem érdemes leírni. Úgy érdemes nekiállni,hogy összeszeded mit szeret a család megenni. Hosszú lista lesz, az tuti.

Azért úgy kell gondolkodni, hogy család számára dolgozol, mert ha nem tudod eladni, akkor sem rohad rád. Illetve jobb megoldás, ha csak a felesleget adod el vagy csinálsz belőle befőttet télire.

2012. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!