Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fekete retek:Hogyan tárolod?

Fekete retek:Hogyan tárolod?

Figyelt kérdés
Én minden évben termelek fekete retket mert egészséges tisztítja a vesét ezáltal sokmindent.Kérésem ki tud valami jó tárolási lehetőséget?Én pincébe rakom mely száraz,raktam száraz,nedves homokba,raktam sóderba,fűrészporba, hungarocel dobozba stb. sorolhatnám reggelig gondom hogy hosszú ideig nem áll el.Meg fonnyad dudvásodik.A retek egésséges amit elrakok és beérett,még most is ott van kinn a helyén hogy minél tovább a földbe maradjon mert ott kőkemény és ízletes.Van valakinek jó módszere a tárolásra?Megköszönném mert vese beteg vagyok és fontos nekem a retek.
2012. okt. 26. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Pincébe,homokba és olyan 2 hónap múlva kívülről nagyon szép,de belülről már barnul..

Most így fogom megpróbálni:

[link]

Szóval nem takarom be úgy ahogy eddig

2012. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A feketereteknek, mint minden gyökérnövénynek, párás, nedves hely kell a tároláshoz. 0 fokhoz minél közelebb. Némi fagyot is bír, csak romlik a minősége.

Pl. vízóraakna jó, ha elég mély, de nem jön fel benne a víz.

2012. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!