Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek ennek van értéke...

Szerintetek ennek van értéke tűzifaként?

Figyelt kérdés
Kerti munkák, ház átépítse meg régi lomok kipakolása kapcsán egy 4 méter hosszú, másfél méter széles és fél méter magas feldarabolt famennyiség keletkezett, nagyjából 15 centis darabokra van vágva, ágakból, gallyakból, feldarabolt régi bútorokból, feldarabolt deszkákból, gerendákból meg ilyesmikből áll. Mivel nálunk központi fűtés van, ezért ez nekünk nem kell. Arra gondoltam, hogy eladnám tüzelőnek, mert kellene még pénz a házra, de ezek végülis nem olyan negyed farönkök, mint amit tüzelőnek szoktak venni, hanem sokkal kisebb darabok. Lehet ennek így értéke tüzelőkén?

2012. szept. 20. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eladhatod...az egészért kapsz egy 10es-t kb...de ez a nagyon max...15 centis darabok gyújtósnak való..
2012. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze. gyújtósnak jó.tedd fel a jófogásra, hátha valaki elviszi.
2012. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha pár ezer forintot kapsz érte, akkor már jól jársz.

Felénk egyébként a "színesek" szoktak ilyet hozni újságban hirdetett tűzifa gyanánt.

2012. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyjából mennyi lehet az a párezer?
2012. szept. 21. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel vaterára és meglátod mennyit adnak érte!
2012. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó tüzifának, főleg sparheltbe. Szerintem ezért összesen 10.000Ft a korrekt ár. Megjegyzem én vegyes tüzelésű kazánba mindig hulladékfával fűtök.
2012. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!