Kezdőoldal » Otthon » Kert » Be szoktatok szedni a napeleme...

Be szoktatok szedni a napelemes kültéri lámpákat télire?

Figyelt kérdés

#Külteri lámpa
2012. szept. 18. 21:01
1 2
 11/13 BruderB válasza:

dirtboy

Akkor azoknak édesmindegy mit csinálsz velük. Olvastam hasonló témában írt válaszodat is. Úgy tűnik a szolár dömpingben szerencsés kézzel kell rátalálni a megfelelő minőségű lámpákra. Nekem is olcsónak mondható, "Tecsó" világmárkáju egységeim vannak, vagy legalább is ott vételeztem őket. Névre már nem emlékszem. Külső burkolat szálcsiszolt rozsdamentes acél, de ez csak rá van húzva a zárt műa. házra. Mint kiderült, már Kinában is tudnak minőséget reprodukálni...

2012. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mi mindig kint hagytuk telire is, mar nincs mert nem birta a focilabdat, de evekig volt es soha nem szedtuk be telire sem, sot mindig belepte a ho is.
2012. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sokan vagytok akik nem szedik be. Lehet, h én is kipróbálom azon a kettőn ami van Auchanba vettem 500 Ft-ért darabját, h milyen viszonyban van a hideggel. HA beválik legfeljebb veszek hozzá még tavasszal. :-P
2012. szept. 26. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!