Kezdőoldal » Otthon » Kert » Feldúsíthatom úgy a füvet,...

Feldúsíthatom úgy a füvet, hogy rászórok a már meglévő fűre fűmagot?

Figyelt kérdés

A füvünk minden locsolás és nyírás ellenére is kopott, sárga, gyér. (Nem rég költöztünk ide, az előző tulaj sajnos nem igazán ápolta.) Arra gondoltam, hogy szórnék rá fűmagot. Tudom, hogy lehet kapni direkt olyat, hogy felújító fűmag, kimondottan erre a célra, de normál fűmaggal nem lehet vajon felújítani? Mert normál van itthon, azt rászórnám. Mit gondoltok?

(Gaz nincs, csak gyér és csúnya.)



2012. szept. 4. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Segíthet, de nem biztos a siker. A kiszórt fűmagot bele kell gereblyézni a földbe, vagy 1-2 centis földréteggel takarni, különben csak a madarakat eteted.

Nálam is elég gyatrán kelt ki a telepített fű. Hagytam hogy megnőjön, csak akkor vágtam le fűkaszával, amikor a magja megérett. Nálam bevált.

2012. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!