Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy tudnék itthon erőspapriká...

Hogy tudnék itthon erőspaprikát termeszteni?

Figyelt kérdés
Emeletes házban lakom, a 4.en, de szeretnék erőspaprikát termeszteni. Arra gondoltam, hogy elvetem a magjaikat muskátlis ládákba. Itt fönn úgyis mindig meleg van, azzal nem lenne gond. Az lenne a kérdésem, hogy ez így lehetséges? Vagy mi kellene hozzá? És így egész évben tudok majd termeszteni? Ja igen, kellenek méhek a beporzáshoz vagy az kimaradhat?
2012. aug. 30. 12:25
 1/5 anonim válasza:
a magot tavasszal elülteted és aztán csak locsolni kel:) vagy ha most akarod [link]
2012. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, így lehet.

Én is így csinálom.

2012. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
veszel paprikapalántát és leviszed a konditerembe
2012. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, el is kezdem:)

Csak attól félek, hogy ellepi őket valami tetű. Régebben a lépcsőházban voltak kinn babjaim, azok szép nagyra nőttek már, aztán mielőtt termett volna a leveleket elkezdték tönkretenni ilyen kis fekete bogarak, szerintem tetvek. Próbáltam szappanos vízzel lemosni őket, de nem jött be. A szobanövényeken nincsenek (bár nincs is sok), van valami módszer, hogy a paprikáimon se legyenek?

2012. aug. 30. 15:12
 5/5 anonim válasza:
hát ne vidd ki a lépcsőházba hagyd a lakásban tedd ki az ablakban
2012. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!