Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitől van az hogy alig termett...

Mitől van az hogy alig termett a Koktélparadicsomon?

Figyelt kérdés
Tavaly is volt koktélparadicsom akkor termett bőségesen, de most alig van rajta pár szem.
2012. aug. 28. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanabban a földben termesztetted? meglehet hogy "megfàradt" a föld, a tavalyi után már nincs benne annyi tápanyag.
2012. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán qrva nagy szárazság volt és kevés vizet kapott.
2012. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy erkélyen van.
2012. aug. 28. 02:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, az erkélyed esőerdő? :D Szerintem a víz lesz a gond, erkélyen pláne, a kisebb földmennyiség gyorsabban kiszárad.
2012. aug. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szoktam locsolni.
2012. aug. 28. 03:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Trágya ill. műtrágya kellett volna a földbe!...

Jövőre cseréld ki a cserépben a földet és gondoskodj tápanyagról!!!

2012. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Friss virágföld és napi öntözés a tövére (nem a levelére).

Aztán a jó palánta sem hátrány, nekem idén 2,5m magasra megnőtt, borzasztó sok van a a sárgán (simán lejön tövenként a 2-3 kiló.. másfél hetente június óta) a piroson kevesebb, viszont tavaly pont fordítva volt. A csíkosakon mindig kevés van, jövőre nem is ültetek.

2012. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem késő, vegyél érett marha trágyát, a miltikban, kertészeti áruházakban lehet kapni, 50L-es zsák kb1200-1600Ft körül van (nyugi, nem büdös), a gyökér körül kapard le a földet, alaposan szórd be, majd vissza rá a régiföldet. Valószínüleg kevés a tápanyag, ezért nem akar teremni. Ha nem kapna elég vizet, akkor száradna is.
2012. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!