Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szárad a Begoniám mit csináljak?

Baahh kérdése:

Szárad a Begoniám mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátomtól 1 hete kaptam egy Begoniát, de túl napos helyre tettem így elkezdtek száradni a virágai. Most mindenfele szárad mit csináljak vele? Minden nap öntözöm, de az se segít. Nálam szinte minden növény kihal, de ennek most muszáj élnie mert fontos embertől kaptam, és még szép is! Aki tud válaszoljon, köszönöm :D

#Begonia száradása
2012. aug. 24. 08:25
 1/2 anonim válasza:
Rendszeresen öntözzük, úgy, hogy a két öntözés között se száradjon ki a talaj. Víz ne álljon alatta, mert az a gyökerek pusztulásához vezet. Az öntözővíz ne jusson a leveleire, virágaira. Egyébként barnuló és rohadó foltok jelenhetnek meg a leveleken és a virágokon. Kéthetente használjunk két ezreléknél nem töményebb tápoldatot.
2012. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja igen és még egyébként elvirágzás után vágjuk vissza, így egy ideig még továbbnevelhetjük. Végül azonban a száraz szobalevegõn, elvirágzás után, előbb-utóbb elpusztul.
2012. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!