Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehetne könnyebben...

Hogyan lehetne könnyebben kigyomlálni a kertet?

Figyelt kérdés

Az epernél 1/2-1 méteres a gyom, szeretném kigyomlálni a területet, de iszonyatosan száraza föld. Hogyan tudnám szépen kiszedegetni a gyomokat, hogy ne szakadjon bele a gyökerük?

És még valami: ebben a nagy szárazságban az epreim fonnyadoznak, összeaszalódnak, mit csináljak, hogy ne száradjanak ki?



2012. aug. 22. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én epreim is kókadnak, meg szárad a levelük. Locsolni szoktam őket a szárazságban.

A gazt meg csak irtani lehet. sajnos nekem is sok van de nekem jobban folyondár nő, ott ahol az eprek nem fólián vannak ültetve. Gazolni úgy szoktam, hogy egy kicsit megkapálgatom a földet, belocsolom és másnap kigazolom a sorokat. Eddig még bevált.

2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!