Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan szőnyeg, amiből...

Van olyan szőnyeg, amiből könnyebben eltávolítható a macskaszőr? Nekem régebbi fajta van (kb.20 évvel ezelőtti), és nem tudom kiszedni belőle a szőrt és a fekete részen szürkének néz ki.

Figyelt kérdés
Nem az én szőnyegem, de gondolkodom, hogy veszek egyet, de nem tudom, milyet érdemes.
2012. jan. 28. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Most akkor a te szőnyeged vagy nem vagy mi van ? :)

Amúgy egy jó porszívó meg egy súrolókefe csodákra képes.


Hosszú szálú fehér szőnyegem és fekete macskám van.

2012. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam súrolni többször is, de nem mind jött ki soha. Most végeztem a súrolással. Albérletben vagyok, ezért nem az enyém. Tulajt nem zavarja a macskaszőr szerintem, ha ő a saját lakásába cipővel megy végig a szőnyegein... Engem meg zavar, mert ha fel is porszívózok, szürkének néz ki a szőnyeg és olyan, mint ha nem is takarítottam volna. Nekem teljesen fehér macskám van.
2012. jan. 28. 13:50
 3/8 tetro ***** válasza:
Samsung Rambo!
2012. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Így már értem, bocsika :). Nekünk van olyan fej a porszívóhoz, amin olyan csíkok vannak, mint a tépőzár szúrós fele, az nagyon jól összeszedi a cicaszőrt. Meg a szívóerő is nagyon sokat számít. Kefét pedig egy ilyen hagyományos kinézetű nagy "gyökérkefét" használok, működik az említett hosszú szőrű szőnyegen is meg a többi normál szőnyegen is.

2012. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Veszek akkor olyat. Nekem erős kefém van, de nem olyan, mint a gyökérkefe, nem annyira merev a szála.
2012. jan. 28. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:

vizes sűrolókefe


attól, hogy rámegy cipővel, amit ki lehet porszívózni, még zavarhatja a macskaszőr, amit a jelek szerint Te sem tudsz kiporszívózni :(

2012. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neki is a lakásban laktak a macskák és az ő szőnyege a retektől úgy néz ki, mint a hányás mindig. Laknak itt egyetemisták is és náluk mindig disznóól és retek van, nekik nem szólt még soha. Nálam van a legnagyobb rend és tisztaság...
2012. jan. 29. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A porszívócsőről leveszem a fejet, úgy megyek végig vele apránként a szőnyegen. Utána vizes szivaccsal is áthúzgálom, a megmaradt szőrszárakat felszedi.
2012. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!