Kezdőoldal » Otthon » Kert » Orchidea kedvelők!? SOS

Orchidea kedvelők!? SOS

Figyelt kérdés
3 orchideám szépen elkezdett fejlődni tavasz óta. 2 uj leveleket hajtott, 1 pedig virágzott, illetve virágzik. Hetente 1* locsoltam álltalában, esetleg ha láttam hogy fehéredig a gyökere akkor öntöttem egy kicsit rá. tápoldatoztam mert gyengék voltak, és segitett mivel irtam hogy nagyon szép fejlődésnek indultak. kint tartom őket a balkonon, ugy vettem észre szeretik a helyet. most viszont azt vettem észre hogy elengedi leveleit, és fehér a gyökerzetük, hiába locsolom őket. mi lehet a baj? :( tultápoltam? vagy csak ez a nay hőség? közvetlen fény sem éri őket :(((( adjatok valami tanácsot :(
2012. aug. 9. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orchideák kedvelik a párát, ha lehet konyhába tartsd hátha rendbe jönnek
2012. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom :(((( de nagyon leengedték már a leveleiket :((((( mindegyik ;( félek hogy nem tudom megmenteni őket ;(
2012. aug. 9. 19:45
 3/4 anonim válasza:
Esetleg képet tudsz feltenni?
2012. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2012. aug. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!