Kezdőoldal » Otthon » Kert » Acheveria kint?

Acheveria kint?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy acheveriát (pozsgás növény). Rákerestem az interneten és csak olyan képet találtam, amiben cserépben van. Pedig direkt azért vettem meg, mert az van a cimkéjére irva, hogy kültéri. Sziklakertbe szántam. Akkor most kinti vagy benti növény? Szaporitását levéldugvánnyal is elvégezhetem? Ezt is, mint más pozsgásét ferdén kell leszúrni a földbe, mintha természetesen esett volna le? Válaszotokat előre is köszönöm! :)

#szaporítás #acheveria
2012. júl. 24. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a növény nem kültéri, igaz nyáron kirakhatod árnyékosabb helyre (sőt jobbat is tesz neki), de nem éri meg kiültetni nagyobb eséllyel rohad ki és ősszel fel kell szedni különben kifagy.
2012. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. júl. 26. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!