Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szárad a koris fám! Mi lehet...

Lincus kérdése:

Szárad a koris fám! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy koris fánk. Korulbelul 8 éves gyonyoru szépen novekedet, de az idén egyszerre elkezdett száradni, leveleit hullajtja. Nem értem mi a gond, hiszen a koris elég igénytelen fának számít. Mindennap ontozve van.Ahogy megfigyeltem a torzsén és az ágain korkoros 2 cm-es fehéres korok vannak, de csak elszinezodés, nem goma. Kérlek segítsetek, sajnálnám ha tonkre menne.

2012. júl. 9. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen az a "koris fa"?
2012. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

aki nem értené kőris fa,


locsold a tövét,jobbat nem tudok

2012. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy a többi magánhangzót (á, é) tudta hosszún írni!
2012. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
nekem a billentyűzetemen nem működik pár gomb köztük az ö betű sem,lehet hogy a kérdezőnél is ez a helyzet aztán már megszoktak hogy helyette o betűt ír.
2012. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ne vicceljetek már!!! nem azt kérdeztem, hogy hol kell hosszan írni és hol nem!!! áááááá

Azért koszonom annak aki a kérdésre válaszolt.

2012. júl. 10. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!