Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a szerencse bambuszom...

Mi lehet a szerencse bambuszommal? Mit tegyek vele? (kép, mindjárt lent)

Figyelt kérdés
Távolítsam el a felső elhalt leveleket? Ami nő belőle azzal mi legyen? Várjak még, aztán külön tudom rakni? Már több mint fél éve ilyen. Forralom neki a vizet szóval az sem lehet, hogy azért. Mi lehet a baja? Egyszer csak elkezdtek száradni a felső levelek.

2012. jún. 30. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


maga a növény


[link]


szintén, közelebről a fő probléma


[link]


Ezek új levelek lesznek?


[link]


Ez a gyökérzet fölött nőtt. Ha nagyobb lesz külön lehet venni, vagy ez is csak levél, vagy mi ez?

2012. jún. 30. 12:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a szerencse bambusz nem hosszú életű. Ennek a növénynek sajnos vége. 1-4 évet bír ki egy egyed.
2012. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egy jó ideje megállt, de ahogy feltettem a kérdést, elkezdettmég néhány levél sárgulni :(

Ez biztos? Még valaki? (Köszi a választ egyébként)

2012. júl. 9. 22:08
 4/8 A kérdező kommentje:
3 új hajtás kijött rajta :)) Úgy látszik, megmarad, szerintem a nyarat nem bírta.
2012. szept. 29. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem többször kéne párásítanod. :)
2012. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta nőttek rajta friss levelek, néhány hónapig jó volt, majd újra besárgultak azok is, azt hittem már végre rendbe jön :(
2013. jan. 13. 14:24
 7/8 anonim válasza:
az enyém pár hete kezdett el sárgulni.. eddig gyönyörű volt, és semmit nem változtattam a gondozásán.. lehet tényleg lejár az idejük... remélem nem :D
2013. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az enyém javult pár hónapokig, friss hajtások jöttek!! De most azok is leszáradtak :( Ne dobd ki te se, lehet hogy csak nagyon érzékenyek a párára. Olvastam olyat is a neten, hogy valakinek vagy 10éve meg van.. Meg, hogy földbe lehet ültetni, és akkor levelei nőnek.. Nem hiszem, hogy lejár az ideje.
2013. jan. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!