Kezdőoldal » Otthon » Kert » A nyestet hogy űzzem el?

A nyestet hogy űzzem el?

Figyelt kérdés

Az ultrahangos riasztó semmit nem ér, ott állt mellette és szagolgatta :/

Elegem van, összekakilja az egész udvart, a gyerek kint eldobott sapkáját is, lehempergi a zöldborsót, most pedig kitúrta az elvetett krumplit! Ja, a szemetet is széthúzza. Az autómban elrágott egy vezetéket. Valakinek sikerült már valahogy elűznie?


2012. jún. 7. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg a padlásomon tanyázott a bestia nekem a kiscsirkéket nyírta ki, nagyokat már nem bírta szerencsére de 3 éve pokoli nagy érvágás volt ez nekem. Aztán pár nappal később mentem fel valamiért a padlásra és ott volt a szemétállatja. Én akkor fogtam egy hálót rádobtam szerencsére sikerrel aztán fejbe csaptam egy régi vasalóval, el is ájult majd bedobtam kocsiba elmentem jó messzire és az erdő közepén szépen kiraktam. Aztán visszamentem és padláson az összes rést bedugaszoltam. Azóta nem jön ide mert nem tud hova menni plusz van egy kutyám is az meg rögtön nyakon csípné.
2012. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
kutya
2012. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan esküsznek arra, hogy fodrásztól elkunyerált emberi hajat raknak nylonharisnyába (olyan focilabada méretűt és kiakasztgatják a kerítésre.
2012. jún. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légpuskával szelidíthető
2012. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!