Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek, h több levele...

Mit tegyek, h több levele legyen a banánfámnak?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy elég viharvert banánfát,kettő nagy levele volt...amúgy kb egy méter magas lehetett.Azót helyre jött,de egyszerre 4-5 levele marad csak meg,mire jön a hatodik,egy tuti leszárad.Mit tegyek,h megmaradjanak a levelek?

2012. jún. 7. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A banán nem fán terem, csak úgy néz ki.

2. A banánnak megfelelő éghajlat kell, például a közép-amerika Banánköztársaságok klímája megfelelő nekik. Itthon banánt növeszteni olyasmi mint a magyar narancs a Tanú c. filmben.

2012. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,h nem fa.....de gondoltam így írom le......a banán növényem levelei áltörzset alkottak....így már jó?!érdekes véleményed van,szerintem elég sok citrusféle és déli klímát kedvelő növény szereti a klímánkat....pláne itt délen nálunk Pécs környékén
2012. jún. 7. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a félreértésért! Ezekkel a növényekkel az a baj, hogy a jó fejlődéshet állandó meleg kell, itthon meg esténként vagy télen hűvösebb van mint Panamában.
2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tény....tavasztól őszig van a szabadban....amikor azért elég szép idő van....de nem ez volt a kérdésem.... :)
2012. jún. 7. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!