Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell Sóskát termeszteni...

EagleHUN kérdése:

Hogyan kell Sóskát termeszteni Virág ládában?

Figyelt kérdés

Már elültettem és ki is kelt, egy sorban szórtam végig és sok kicsi levele van, de valahogy nagy leveleket nem akar növeszteni, lehet hogy túl sűrű?

Ha igen mely leveleket egyeljem ki az oldalt és alul lévőket csak, vagy a sor között is?

Az ablaknál van Belül de jó napfényes helyen, az ablak nyugat felé néz, így kb 11-től estig kap fényt. (Nem sötétel neki semmi függöny vagy ilyesmi.)



2012. jún. 2. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
az első vágás után helyrejön. Hagyd megnőni minden egyes levelét, jó lesz az.
2012. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

vagy 3 hete változatlan méretű.

Vágjam le?

2012. jún. 2. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor először őróbáld meg azt, hogy locsolod folyékony műtrágyával, ha az sem jó akkor vágd le.
2012. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvágtam, de elszáradt az egész, sőt még a vele egy ládában lévő petrezselyem is.

Öntöztem rendesen pedig, de lehet ezt a kánikulát nem bírta az ablakban?

Vagy egy darázs ellen a közelében lévő ablakon bevetett khemotox ártott meg neki?

2012. júl. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!