Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért penészedik meg a fokhagy...

Miért penészedik meg a fokhagyma a földbenn?

Figyelt kérdés
Ősszel kaptam gyönyörű fokhagymát ,el is ültettem nyomban gyönyörűen kihajtott most kezd sárgulni a levele.Kihúztam kettőt tiszta penész a hagymája,mi lehet az oka,mit lehet még kezdeni vele?Ha valaki tud segitsen!
2012. máj. 28. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Feltehetően agyonöntözted, túl nedves talajban lehet.

A hagymáknak, hagymásoknak nem kell annyi víz, mint más növényeknek. Száraz homokban is kiválóan megélnek!

2012. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vaszily katalin ***** válasza:
nekem évek ota van fokhagymám a kertbe.egésznapos fényigénye van.heti kétszer is meg kel kapálni.15-20 cm tö távolságba kel ültetni és másodévre lesznek olyanok a foghagymák mint ami a boltba van.a magjait szed ösze ha nem mindegy hol kelnek ki.szölö melet is szivesen él de kevésbé lesznek nagyok.amikor megjelek a magkezdemények leszokta csipni.
2012. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!