Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet megnézni, hogy a...

Hol lehet megnézni, hogy a lakhelyünk üdülőként van-e nyilvántartva?

Figyelt kérdés

Van 5 kutyánk és a szomszédot zavarja, hogy csak 2-3 naponta szedjük a kutyagumit...Tegnap megfenyegetett, hogy ha nem takarítunk naponta nemsokáig lesznek kutyáink!!!

(de most nem ez a lényeg)

Szóval hol lehet megtudakolni?:)

Szerintem nem jó helyre ìrtam ezt a kérdésem, de nem tudom hová kellett volna màshova :/


2012. máj. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Önkormányzat
2012. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm!
2012. máj. 10. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az önkormányzatnak van fönt a net-en külön honlapja, akkor ott a települést bemutató részben, egész biztosan benne van, már csak azért is, hogy az idegenforgalmat ezzel is növelje.
2012. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdoni lapon rajta van, az elvileg meg kellene legyen, nem kell menned utána. Ha a tulajdonotokba kerülés óta bármi változás történt, akkor a változásról mindig küld a földhivatal papírt.
2012. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bemész az önkormányzathoz, egyúttal nézd - vagy kérdezd - meg a helyi állattartás szabályait is (lehet, hogy a honlapjukon is fent van). Nem sok helyen engednek (tenyésztésen kívül) ennyi kutyát egy ingatlanon. Nálunk - falun :) - max. 2 db/ingatlan.
2012. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt hogy hány kutya lehet egy ingatlanon nemrégen néztük meg.Ha tisztességesen el tudjuk látni őket(pl.állatorvoshoz)

Akkor NEM korlátozzák az állatok számát :)

2012. máj. 11. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
2012. máj. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!